MENU
 
Zamknij
WinWoman - Orgazm ma znaczenie *
Mega stężenie - nawet 20:1
Wiele kobiet chciałoby uzyskać:
Stan podniecenia, który w zależności od organizmu
   może trwać nawet wiele godzin
Upragniony orgazm dopochwowy, aby cieszyć z
   każdego zbliżenia seksualnego
Uwrażliwienie łechtaczki, dzięki czemu każda
   pieszczota może być silniej odczuwana
Pobudzenie piersi, a w szczególności sutków, aby
   każdy dotyk potęgował doznania
Nawilżenie pochwy, dzięki czemu stosunek może
   być bardziej delikatny, a doznania intensywniejsze
 
WinWoman jest preparatem wpływającym na uzyskanie silniejszych doznań podczas stosunku, wydłużenie stanu podniecenia, ułatwienie osiągnięcia orgazmu dopochwowego, uwrażliwienie łechtaczki, uwrażliwienie piersi, zwiększone nawilżenie pochwy.

Aż 73% Pań poleciłoby suplement diety WinWoman innej kobiecie.

Rezultaty odczuwalne już nawet po 2-4 dniach stosowania.

Panie potwierdzają:
nawet bardzo wysoki wzrost chęci odbycia stosunku
wydłużenie stanu podniecenia seksualnego
silniejszą przyjemność z odbytego stosunku

*Raport z Badania Skuteczności - "MedicaGroup" - maj 2018r.
Więcej informacji w stopce strony.


 
Zobacz raport z badania skuteczności
Zmniejszenie libido to problem, który dotyczy wiele kobiet. W większości przypadków utrata zainteresowania seksem jest związana ze stresem, w związku z tym terapia zmniejszonego pożądania i podniecenia wymaga podjęcia działań przede wszystkim o charakterze psychologicznym. W przypadku innego podłoża tej dysfunkcji organizmu, doskonałym rozwiązaniem są preparaty farmakologiczne, bardziej popularne wśród mężczyzn.

Terminem libido określamy wszelkie działania mające na celu zaspokojenie potrzeb seksualnych człowieka. Istnieje wiele przyczyn zmniejszonego zainteresowania seksem wśród kobiet.

Do najczęstszych zaliczamy:
Stres
Depresja
Antykoncepcja hormonalna
Zaburzenia gospodarki hormonalnej organizmu
Okres okołomenopauzalny i po menopauzie
   (wahania poziomu hormonów)
Choroby ogólnoustrojowe tj. cukrzyca, nowotwory, infekcje itd.
Działania niepożądane leków
Słaba więź emocjonalna z partnerem

 Źródło: wyleczto.wp.pl
WinWoman to suplement diety stworzony specjalnie dla kobiet, które chcą poprawić doznania seksualne, czerpać radość z rozkoszy, którą daje im partner i cieszyć się życiem. W tym celu opracowano formułę opartą na mocno skoncentrowanych ekstraktach (koncentracja nawet 20:1), które mają wspierać sprawność seksualną. Działanie składników opiera się na optymalnym zwiększeniu napływu krwi do naczyń krwionośnych w strukturze stref intymnych.
 
To co wyróżnia WinWoman to naturalny skład dający możliwość podniesienia libido, rozbudzenia popędu seksualnego i przeżywania najlepszych orgazmów.
Sprawdź, czy składniki zawarte w żelu WinWoman mogą w szybki i skuteczny sposób pomóc Tobie w osiągnięciu upragnionych orgazmów, uzyskaniu intensywniejszych doznań seksualnych, odczuciu naturalnego i niezwykle przyjemnego nawilżenia.
 
WinWoman innowacyjny lubrykant i żel orgazmowy 2w1 jest właśnie dla Ciebie !
Produkty z serii WinWoman szukaj w sieciach najlepszych aptek, sklepach z suplementami diety, w sklepach typu sex shop.
Kapsułki WinWoman zostały stworzone w celu:
uzyskanie stanu silnego podniecenia
uzyskanie stanu nawilżenia pochwy, dzięki czemu stosunek może
   być bardziej delikatny, a doznania intensywniejsze
• uwrażliwienie łechtaczki co może pomóc w osiągnięciu orgazmu łechtaczkowego
zwiększenie Twojej kontroli nad pobudzeniem oraz osiąganym orgazmem
pobudzenie piersi, a w szczególności nadwrażliwość sutek aby
   każdy dotyk potęgował Twoje doznania
pobudzenia celem uzyskania szybkiego i intensywnego orgazmu
odkrycia nieograniczonej przestrzeni kobiecych przyjemności
silniejszych, dłuższych, mocniejszych orgazmów
lepszego ukrwienia Twojej pochwy i łechtaczki
osiągnięcia upragnionego, orgazmu pochwowego
wzmocnienia, rozpalenia Twojego libido
uczynienia z Ciebie namiętnej i gorącej Kochanki
zwiększenia wrażliwości na dotyk Twojego ukochanego mężczyzny
pobudzenia Twojego organizmu od wewnątrz


SPOSÓB UŻYCIA
1 kapsułkę 2 razy dziennie popić niewielką ilością płynu.
  UWAGA - Nie należy przekraczać 2 kapsułek na dobę.
Stosując jednocześnie 2 metody: kapsułki, których naturalny skład wpływa na uwrażliwienie, lepsze ukrwienie Twojej pochwy od wewnątrz i żelu używanego bezpośrednio łechtaczkę, możesz uzyskać najlepsze efekty w niespodziewanie szybkim czasie. Spotęguj TEN moment, poznaj nieodkryte, intensywniejsze orgazmy. Pozwól aby Twoje ciało dostało to czego pragniesz.
Zalety głównych składników
WinWoman kapsułki *
L-Arginina
Pomaga wzmocnić libido i poprawić krążenie w naczyniach usytuowanych w obrębie miednicy (uwrażliwienie łechtaczki pomaga w osiągnięciu orgazmu). Dzięki temu może wpływać korzystnie na wzmocnienie libido a co za tym idzie doznań seksualnych. Aminokwas względnie egzogenny, bierze udział w syntezie kluczowych dla fizjologii organizmu związków takich jak tlenek azotu (którego jest prekursorem). To aminokwas spełniający rolę regulatora ciśnienia krwi. Arginina bierze także udział w cyklu mocznikowym i jest naturalnym prekursorem ornityny, a ponieważ poprawia funkcje śródbłonka i zwiększa przepływ krwi w naczyniach krwionośnych, przez to oddziałuje na pobudzenie stref intymnych. Dotychczas przeprowadzone badania dotyczące działania preparatów podnoszących libido mają pozytywne wyniki. Ich działanie polega głównie na zwiększaniu popędu seksualnego. Specjaliści zwracają przy tym uwagę, że oprócz farmakoterapii, konieczna jest redukcja poziomu stresu, często głównego czynnika wpływającego na problemy ze współżyciem.
Substancją czynną tzw. preparatów na potencję dla kobiet jest L-arginina - jeden z podstawowych aminokwasów ludzkiego organizmu stanowiący produkt do syntezy białka.
Działanie l-argininy na układ rozrodczy kobiet wiąże się z syntezą tlenku azotu. Zwiększone stężenie tlenku azotu w organizmie to nie tylko regulacja ciśnienia tętniczego polegająca przede wszystkim na jego obniżeniu, ale także zwiększenie elastyczności tkanek czy poprawa cyrkulacji krwi w organizmie, co zwiększa ukrwienie narządów, także płciowych, w tym łechtaczki. Powoduje to zwiększenie wrażliwości na bodźce zewnętrzne.

Źródło: wyleczto.wp.pl
Ekstrakt z ziela czarnego owsa 10:1

Owies (Avena L.) - rodzaj roślin należących do rodziny wiechlinowatych obejmujący około 35 gatunków (wiele z nich to rośliny uprawne), które w stanie dzikim występują w basenie morza Śródziemnego i Azji Środkowej, a w Polsce dziko występuje głównie owies głuchy (chwast). Większość w rodzaju Avena stanowią gatunki dzikie i chwasty. Rośliną uprawną jest przede wszystkim Avena sativa (ok. 90% upraw na świecie), a pozostałymi uprawnymi są: A. strigosa, A. abyssinica, A. bizantina i A. fatua. Coraz bardziej poznawane są właściwości owsa i znajduje się dla niego coraz bardziej różnorodne zastosowanie: w dietetyce, w lecznictwie, w przemyśle farmaceutycznym, kosmetycznym.

Ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego 4:1
Korzenie cenione w lecznictwie już od 4000 lat.
Właściwości ogólnie przypisywane temu korzeniowi to:
Utrzymanie optymalnej wytrzymałości seksualnej, poczucie energii i witalności, wzmocnienie zdolności seksualnych, uzyskanie możliwości utrzymania mocnego libido, przeciwdziałanie uczuciu niemocy seksualnej, możliwość przyczyniania się do prawidłowego funkcjonowania organizmu, usprawnienie prawidłowej pracy mózgu czego efektem może być pełna i świadoma kontrola nad libido.
Ekstrakt z nasion buzdyganka naziemnego 20:1

Buzdyganek naziemny jest używany w medycynie chińskiej i indyjskiej przede wszystkim jako środek tonizujący (wzmacniający). Inny indyjski system medycyny - Unani - uznaje buzdyganek za afrodyzjak,

W medycynie zachodniej, buzdyganek naziemny jest składnikiem suplementów diety mających zwiększać libido i doznania intymne.

Używanie buzdyganka jako afrodyzjaku zapoczątkowało badanie przeprowadzone w latach 70. na bezpłodnych parach, które wykazało zwiększanie się poziomu testosteronu i hormonu luteinizującego.

Ekstrakt z korzenia maca 4:1
Maca (Lepidium meyenii) jest rośliną, która pochodzi z peruwiańskich Andów i rośnie na wysokości od około 3500 m. To sprawia że jest najwyżej uprawianą rośliną przeznaczoną do spożycia na świecie. Maca rośnie w skalistych glebach niegościnnych dla większości innych roślin i rozwija się w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Maca wypuszcza liście i korzeń, o wielkości rzodkwi. Ten właśnie korzeń jest ceniony od tysięcy lat ze względu na swoje właściwości, zwiększające energie, wytrzymałość i płodność u ludzi i zwierząt. Nie ulega wątpliwości że korzeń Maca zapewniał produktywne życie na bardzo dużych wysokościach całym pokoleniom miejscowej ludności.
Ekstrakt z korzenia sarsaparilla 4:1

Czym jest sarsaparilla?

Środkiem ziołowym uzyskiwanym z korzeni roślin należących do kolcorośli. Występuje powszechnie w Ameryce Środkowej i Południowej. Jest pnączem dorastającym nawet do 30 m długości. Posiada zdrewniałe pędy, jajowate lub sercowate liści, drobne, pachnące, o zielonym zabarwieniu kwiatki. Owoc to czerwona kulista jagoda.

  • L-arginina 110 mg
  • Żelatyna
  • Ekstrakt z korzenia żeń-szenia syberyjskiego 4:1 75 mg
  • Ekstrakt z korzenia maca 4:1 65 mg
  • Ekstrakt z korzenia sarsaparilla 4:1 65 mg
  • Ekstrakt z nasion buzdyganka naziemnego 20:1 55 mg
  • Ekstrakt z ziela czarnego owsa 10:1 55 mg
Substancja wypełniająca: celuloza mikrokrystaliczna.

*Stosowanie suplementu diety WinWoman przez osoby przyjmujące leki przeciwcukrzycowe wymaga konsultacji z lekarzem.
Potęguje doznania oraz ułatwia osiągnięcie orgazmu przez kobiety. Dzięki zawartości składników aktywnych wyróżnia się działaniem stymulującym, poprawiając ukrwienie tkanek stref intymnych.

Koniec problemów z osłabionym libido !!!
 
Dodatkowym atutem żelu WinWoman jest bardzo zmysłowy i przyjemny zapach. Może być stosowany z prezerwatywami oraz akcesoriami erotycznymi.
 
WinWoman Żel jest w pełni bezpieczny i antyalergiczny.

SPOSÓB UŻYCIA
• Stosuj żel WinWoman w trakcie stosunku jako lubrykant i ciesz się doznaniami jak nigdy dotąd.
• Użyj na 15 minut przed stosunkiem aby być rozgrzaną i gotową do niesamowitych uniesień erotycznych.
• Możesz także stosować jako dodatek do zabaw z akcesoriami erotycznymi, jako idealny środek nawilżająco-pobudzający.
 
OPAKOWANIE:  150 ml
 
Żel WinWoman stworzony jest z myślą o kobietach:
gorących i namiętnych, które oczekują intensywnych doznań orgazmowych
mających problem z pobudzeniem erotycznym

Żel WinWoman stymulujący orgazm działa bezpośrednio na źródle kobiecej rozkoszy - przed, w trakcie i po. Nic nie dorówna kropelce rozkoszy na łechtaczce, by rozpalić pragnienie w objęciach dreszczy doznań.
 
Delikatnie masuj, by rozbudzić namiętność i zbudować napięcie.
Odkryj nieodnalezione przestrzenie przyjemności.
 
Wyjątkowe połączenie składników może zapewnić niezapomnianą gamę doznań: chłodzenie, rozgrzewanie i w ostateczności ekscytujące mrowienie, zwiększając tym samym uwrażliwienie łechtaczki, co sprawić może, że łatwiej (szybciej i mocniej) osiągniesz orgazm a doznania będą niesamowicie intensywne.
 
Żel WinWoman zawiera ekstrakty
o wyjątkowych właściwościach *
Paullinia Cupana Seed Extract - guarana
Guarana działa stymulująco, pobudzająco, wykazuje działanie antyoksydacyjne oraz przeciwbakteryjne. Słynie z największej dotąd poznanej wśród roślin zdolności syntezy kofeiny, której zawiera 4 razy więcej, niż ziarna kawowca. Właściwości rośliny znane są od dawna ludom tubylczym Amazonii, które zażywają ją w różnych postaciach dla podniesienia sprawności fizycznej i psychicznej w stanach wzmożonego wysiłku. Dla świata zachodniego gatunek odkryty został na przełomie XVII i XVIII wieku i nazwany na cześć niemieckiego lekarza Christiana Franza Paullini. Indianie, zamieszkujący amazońskie lasy deszczowe, od tysięcy lat czerpią korzyści zdrowotne z guarany, nazywanej przez nich "darem od Boga", czy też "eliksirem młodości". W Europie uznano te walory guarany jako silny afrodyzjak.
Humulus Lupulus Extract - chmiel
Roślina kosmetyczna: hormonalne działanie chmielu jest wykorzystywane w kosmetyce do opóźniania procesu starzenia się skóry.
Właściwości:
odprężające, pobudzające, powiększające
ochrona komórek przed przedwczesnym starzeniem
zastosowanie w leczeniu gruczołu krokowego (prostaty)
silne właściwości bakteriobójcze
Urtica Dioica Extract - pokrzywa
Pokrzywa jest rośliną od dawna wszechstronnie użytkowaną, przy czym wśród roślin użytkowych należy do najbardziej niedocenianych. O jej właściwościach leczniczych pisali już w starożytności m.in. Hipokrates, Skryboniusz Largus, Pedanios Dioskurydes iPliniusz Starszy. W średniowieczu chwalili jej właściwości Hildegarda z Bingen oraz Paracelsus. Albert Wielki opisywał jej zastosowanie przędzalnicze. Hieronim Bock w XVI wieku wskazywał ją jako jedną z najważniejszych roślin użytkowych o wielostronnych zastosowaniach. W XIX wieku roślina została zapomniana i traktowana tylko jako pokarm dla ubogich. Wracała do łask jednak w czasach kryzysu (np. podczas wojen światowych). W końcu XX wieku wraz z rozwojem wiedzy o jej właściwościach leczniczych, kosmetycznych, żywieniowych oraz wraz z rosnącym zapotrzebowaniem na naturalne produkty - pokrzywa zyskała ponownie na znaczeniu i popularności.
 
Właściwości przypisywane pokrzywie:
pobudzające komórki do aktywnego działania
przeciwzapalne, lecznicze
Panax Ginseng Root Extract - Żeń-Szeń
Korzenie cenione w lecznictwie chińskim już 4000 lat temu.
Przypisywane żeń-szeniowi właściwości:
zdrowie seksualne
ożywienie organizmu
wytrzymałość fizyczna organizmu
aktywność antyoksydacyjna, zawartość antyoksydantów, właściwości antyoksydacyjne
pobudzenie seksualne
większa wydolność
witalność
przeciwdziała uczuciu zmęczenia
ochrona DNA, białek i lipidów przed uszkodzeniem oksydacyjnym
odporność
Glikol propylenowy - jest dobrym humektantem czyli substancją silnie higroskopijną – dzięki niej zatrzymuje wodę, zwiększając jej zawartość w warstwie rogowej naskórka. Dodatkowo zapobiega utracie wody z naskórka czyli chroni przed przesuszaniem i sprawia, że skóra jest bardziej nawilżona.

Gliceryna - utrzymuje wilgoć, wygładza skórę, koi.

Sorbitol - substancja hydrofilowa, nawilżająca. Wiąże wodę na powierzchni naskórka, dzięki czemu odpowiednio nawilża. Zmiękcza i wygładza skórę. Sorbitol posiada słodki smak, dlatego stosowany jest w produktach do higieny.

Vanillyl Butyl Ether - klimatyzacja skóry

Pełny skład: Aqua, Hydroxyethylcellulose, Propylene Glycol, Glycerin, Sorbitol, Polysorbate 20, Paullinia Cupana Seed Extract, Panax Ginseng Root Extract, Humulus Lupulus Extract, Urtica Dioica Extract, Vanillyl Butyl Ether, Sodium Acetate, Isopropyl Alcohol, Cellulose, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Aroma, Limonene.
 
Gdzie kupić?
 
Medica-Group
Medica-Group Sp. z o.o.
ul. Mikołaja Reja 43/1,
76-200 Słupsk, Polska
NIP: 839-317-84-36
KRS: 0000548311
REGON: 361035059
Medica-Group
Sprzedaż detaliczna:
tel:  +48 59 728 50 23
mob:  +48 519 371 391
email:   sprzedaz@medica-group.pl
Sprzedaż hurtowa:
mob:  +48 500 472 658
+48 512 791 412
email:  paulina.hoffmann@medica-group.pl
 
Źródła treści:   Wikipedia   /   naturalneoczyszczanie.pl   /   biotrendy.pl   /   pl.herbs2000.com   /   czytelniamedyczna.pl
* Produkty (preparaty) na tej stronie nie zapobiegają chorobom ani ich nie leczą. Nie należy stosować w przypadku nadwrażliwości na którykolwiek ze składników danego produktu (preparatu). Skład, sposób używania, właściwości, środki ostrożności, sposób przechowywania oraz termin ważności znajduje się na opakowaniu każdego produktu (preparatu). Możesz nam zwrócić produkty nieużywane, w oryginalnym i nienaruszonym opakowaniu jeżeli po ich otrzymaniu i zapoznaniu się z ulotką lub informacją na opakowaniu okaże się, że nie możesz stosować tych produktów (preparatów) na przykład z uwagi na ich skład czy właściwości. Nie gwarantujemy uzyskania takich samych efektów dla każdego użytkownika naszych produktów, opisane działania poszczególnych produktów są indywidualne dla każdej osoby i mogą dawać różne efekty w zależności od indywidualnych uwarunkowań każdego organizmu.
Copyrights © 2021 Medica Group. All rights reserved. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione.
Realizacja

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij